Zdzisław Maklakiewicz

8,1
20 634 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zdzisław Maklakiewicz

najlepszy aktor

użytkownik usunięty

Maklakiewicz i Himilsbach to dwaj najlepsi aktorzy w dziejach kina polskiego

użytkownik usunięty

Może nie do końca, ale byli naprawdę świetni!

użytkownik usunięty

oni byli zajeb.... nie ma w polskim kinie czegos lepszego niz ten duet...!!!

użytkownik usunięty

"mOŻE NIE DO KOŃCA" ??? KUR...WA, WŁAŚNIE, ŻE DO KOŃCA, I KONIEC :)

użytkownik usunięty

gdzie poczatek a gdzie koniec moj synu?zapytal by sie z pewnoscia Zdzisiu...Zdzisiu to fenomen jeden z niewielu "naturszczykow" w Polskiej kinematografi.Moze ktos wie gdzie jest pochowany,chcialbym go odwiedzic.yaneck

Maklakiewicz lezy na Powazkach, ma ladny jasny postumencik

jakim naturszczykiem? o czym Ty rozmawiasz :) przeczytaj notkę biograficzną na stronie :P

ŚWIETNY AKTOR I WCALE NIE BYŁ NATURSZCZYKIEM .POTRAFIŁ ZAGRAĆ KAŻDĄ ROLĘ

byli najlepsi i koniec , lepszych od nich niema nie było i nie będzie

Chamstwo, tyle powiem o waszym zachowaniu. Ile macie lat ? 15 ? Objerzyłyście dzieci Rejs i się podniecacie ?

Najlepsi polscy aktorzy to : Roman Wilhelmi, Franciszek Pieczka, Zbigniew Cybulski a nie naturszczyk Himilsbach. Nie bieżcie się dzieci za ocenianie filmów i aktorów

Zandarm

przepraszam za bledy ortograficzne.

Te posty w stylu "byli najlepsi i koniec kurwa !"

To wygląda jak żenujący post kogoś kto musi się dowartościować.

Zandarm

Nie przepraszaj tylko weź sie dziecko za słowniczek ortograficzny. Maklak był najlepszy i koniec kurwa :D

Dobry_2

I nie był naturszczykiem tylko ZAWODOWYM aktorem.

Dobry_2

tak byl najlepszy oprocz grania w filmach w piciu wódki haha

użytkownik usunięty
ganz74

Mój ulubiony aktor.Potrafił zagrać każda role ,ale najlepsze sceny z jego udziałem to takie w , których zupełnie improwizował.
A Himilsbach ? Przecież jego nie można nazwać aktorem .................

Zandarm

Beznadziejna dyskusja, aż żal się nie przyłączyć (wiem, stary temat, ale to filmweb, tu się na głupstwa nie zwraca uwagi).

Żandarm, faktycznie popracuj nad ortografią. Następnie nad kulturą, wypominasz kolegom bezsensowny Twoim zdaniem ranking, po czym sam podajesz równie beznadziejny.

Czekam na ripostę.

yag12

Żandarm podał taki ranking bo obejżał Czterech pancernych :D:D:D

i do tego Cybulski i najlepsza trójka nie w Polsce ale na świecie :)

Maklakiewicza widziałem tylko raz w dobrej roli w "Polskich drogach". Poza tym i Maklakiewicz i jego kumpel grać nie umieli mimo iż jeden był po szkole aktorskiej. Obaj grali tak jak tysiące im podobnych panów spod budki z piwem.

Maklakiewicza widziałem tylko raz w dobrej roli w "Polskich drogach". Poza tym i Maklakiewicz i jego kumpel grać nie umieli mimo iż jeden był po szkole aktorskiej. Obaj grali tak jak tysiące im podobnych panów spod budki z piwem.

dezyderyjczyk

jasne, wiesz najlepiej

yag12

Mam prawo do swojego zdania wyrobionego na podstawie obejrzanych filmów.

dezyderyjczyk

zgadza się, masz prawo się mylić i nikt ci tego nie zamierza odbierać

yag12

Jeżeli widzę aktora, który w żadnej roli mnie nie przekonuje, u którego mam wrażenie, że w każdej kwestii zastanawia się czy wszedł w odpowiedniej chwili, który wszystko akcentuje jak amator i nie potrafi zapamiętać kwestii nie będę mówił, że mi się podoba.

dezyderyjczyk

możesz sobie stwierdzać, "że ci się nie podoba", nic mi do tego

ale stwierdzenie "Maklakiewicz i jego kumpel grać nie umieli" już może budzić sprzeciw

to chyba jasne?

użytkownik usunięty

Dwaj najwięksi alkoholicy, nie najwieksi aktorzy.

bredzisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones