Leon Niemczyk

Leon Stanisław Niemczyk

8,0
35 831 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Leon Niemczyk

Człowiek,który na pewno długo pozostanie w pamięci.Ogromna ilość ról filmowych tylko świadczy,że był cenionym aktorem.Oczywiście każdy ma swój gust i może myśleć inaczej.W każdym razie bardzo miło mi się ogląda kreację które stworzył na ekranie.A jego głos da się momentalnie rozpoznać. Przykro było oglądać jak w "Ranczu" gasł w oczach ale też i podziw,że pomimo tylu lat,nadal brał udział w produkcji.Udało mi się obejrzeć 64 produkcje,gdzie wystąpił.Cieszy mnie jednak,że jest jeszcze tyle filmów z jego udziałem,że na pewno coś odkryję nowego w tym aktorze.

adrian90_2

Tak to prawda ,że pan Leon Niemczyk z pewnością pozostanie w pamięci. Przeważnie wcielał się w tzw. czarne charaktery, ale...ktoś je przecież musi grać!
Aktor bardzo utalentowany, choć niedoceniony przez wielu ludzi, a szkoda. Nie wyobrażam sobie, żeby te postaci, które wykreował mógł ktoś inny tak dobrze zagrać!

adrian90_2

A do tego patriota, człowiek który walczył w Dywizji Wielkiego przyjaciela Polaków generała Georga Pattona!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones