Gustaw Holoubek

Gustaw Teofil Holoubek

8,5
21 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gustaw Holoubek

A w "Mistrzu i Małgorzacie" był najbardziej - po Behemocie - spiep...oną postacią ze wszystkich. Tragiczny. Wcale mi się nie wydawał wtedy dobrym aktorem. Szkoda, że to pierwszy film z nim, jaki obejrzałam. Zrobił na mnie okropne wrażenie. On chyba w ogóle tej książki nie czytał, zanim zagrał. On jako Woland - to nieporozumienie.

użytkownik usunięty
Lauryn

To jeden z najwybitniejszych aktorów 20 wieku (przede wszystkim teatralny) chętnie bym cie zbluzgał za ten komentarz ale niestety nie widziałem tej wersji „Mistrza i Małgorzaty”.

No i nie oglądaj stary, bo przestaniesz lubić Holoubka.

Lauryn

a czy mozna nie lubic tak poprostu, bez ogladania? bo ja nie przepadam. czy moge?

finallyh

Nie. Nie możesz go nie lubic bo to świetny aktor i nic tego nie zmieni.

Ortalion

zmieni [*;]

Lauryn

Oglądałam wersję polską Mistrza i Małgorzaty, i wg mnie Holoubek dobrze wypadł jako Woland, poza tym ktoś tam napisał, że Holoubek chyba nie czytał tej książki, a ja oglądałam kiedyś jakiś program o nim, i była mowa właśnie o tym, że jego sposobem na grę aktorską jest "nie oddawanie się całkowicie" granej przez siebie roli, chodzi o to, że Holoubek grając jakąś postać zawsze zachowywał cząstkę siebie na scenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones