Elżbieta Czyżewska

Elżbieta Justyna Czyżewska

8,1
7 166 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Elżbieta Czyżewska

Nie chcę się czepiać, nie jest też tak, żeby uroda była dla mnie rzeczą najważniejszą -- jest niemal przeciwnie. Tym niemniej, chciałbym zaproponować, żeby zdjęcie "prefilowe" Elżbiety Czyżewskiej zostało zmienione na któreś z tych, z których większość z nas najbardziej ją kojarzy. Poza tym, że wspaniałą artystką, była przecież piękną dziewczyną.

użytkownik usunięty
sbbbbs

Dokładnie, tym bardziej że już odeszła. Każdemu należy się fotka z czasów młodości, czyli z okolic 30.

Zmienicie to zdjęcie czy uważacie że wszyscy aktorzy zmarli w podeszłym wieku zasługują na takie foto.Jeśli tak to niedługo przeglądając FW będzie przeglądarką starców.

sbbbbs

Obecne zdjęcie straszne, chyba jedno z najgorszych zdjęć Elżbiety Czyżewskiej. Nieszczęśliwe oczy i smutek osoby zniszczonej przez alkohol.

sbbbbs

Przyznaję, nie rozumiem tej "filmwebowej polityki" zamieszczania zdjęć aktorów (i i nnych twórców z ich ostatnich lat).
To może od razu zamieszczajmy zdjęcia trumienne.

AutorAutor

Ja za to nie rozumiem wpisów o to, aby umieszczać jako główne zdjęcia z lat młodości. Dlaczego mamy udawać, że aktorzy się nie starzeją?. Jeżeli chcemy wiedzieć, jak wyglądali w poszczególnych latach, to od jest miejsce na zdjęcia z produkcji, ale zdjęcie główne powinno być jak najbardziej aktualne.

buterfly

Zatem trumienne.

AutorAutor

Dodanie takiego zdjęcia zaznałbym za brak klasy. Natomiast artyści jak każdy człowiek się starzeję, więc nie widzę powodu, dla którego mieliby zdjęcia z młodości. Jeżeli tak miałoby być to Elizabeth Taylor, powinna mieć zdjęcie główne z lat dzieciństwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones