PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=902}
8,0 32 509
ocen
8,0 10 1 32509
8,7 31
ocen krytyków
Rękopis znaleziony w Saragossie
powrót do forum filmu Rękopis znaleziony w Saragossie

byłoby arcydzieło

użytkownik usunięty

gdyby nie sztuczny (jak zawsze) Cybulski

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9

I tak jest arcydzieło. najlepszy polski film

Ja również nie rozumiem fenomenu Cybulskiego... Aktor dobry, ale nie wybitny.

Akurat rolą Cybulskiego było w tym filmie być zagubionym, niepewnym. Z tej właśnie okazji grał on bez okularów, bez których niespecjalnie widział co robi... poza tym, ponoć nie znosił on grać w kostiumach, czuł się w nich, no właśnie, nienaturalnie. Hasa tylko to zdopingowało...
...z tego co czytałem.
Bo ja osobiście nie mam nic Zbysiowi do zarzucenia. W tym konkretnym filmie. Bo poza nim to przyznaję, że parę razy nie wykazywałem zrozumienia dla jego "kunsztu". Ale żebym był w stanie wskazać kiedy, w jakich filmach, to nie powiem...

ocenił(a) film na 10

Nie powiedziałabym, że sztuczny- zawsze. Sztuczny-czasem, ale tu mi to jakoś nie robiło zbytnio. Jeśli miałabym wskazać na jakąś słabszą stronę to faktycznie jego gra, ale ogólnego wrażenia nie zdołała zepsuć. Mogę powiedzieć, że zakochałam się w tym filmie. Proza Potockiego przed egzaminem z oświecenia mnie odrzuciła ( dwa pokaźne tomiszcza), lecz po tym, co zobaczyła z pewnością po nią sięgnę;) I nie wiem czy to tylko ja, ale się po prostu nym filmie uśmiałam;P " -Kapitanie! Kapitanie! Otaczają nas ze wszystkich stron! Co robić? - Drzwi zamknij, bo przeciąg!"

I jeszcze jedno:
Franciszek Pieczka.

ocenił(a) film na 9
SuuuperSuuuperPig

Właśnie! Ja też zwróciłam na niego uwagę. A film świetny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones