PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=902}
8,0 32 509
ocen
8,0 10 1 32509
8,7 31
ocen krytyków
Rękopis znaleziony w Saragossie
powrót do forum filmu Rękopis znaleziony w Saragossie

Jak dla mnie...

użytkownik usunięty

...to najlepszy polski film jaki kiedykolwiek powstał.czy ktos podziela me sakromne zdanie?

użytkownik usunięty

Nie będę aż tak radykalny, ale "jeden z najlepszych" to chyba mogę zaryzykować

użytkownik usunięty

tak zgadzam sie w calej rozciaglosci. To najlepszy polski film.

ocenił(a) film na 10

Bez wątpienia znasz się na kinie! To nie tylko najlepszy polski film,ale jedyny prawdziwie światowy i fenomenalny,jaki kiedykolwiek powstał w naszym kraju!

użytkownik usunięty

film chyba w polsce nie doceniany, tak samo jak sam has, bedacy gdzies w cieniu wajdy, a to rezyser niezwykly, jak juz wspomnialem film nie doceniany w polsce z jakis powodow, a to przeciez klasyka filmu surrealistycznego,
dla mnie film wybitny, czytalem kiedys dzienniki potockiego na kanwie ktorych powstal film i musze powiedziec ze film jest o niebo lepszy od powiesci, a to na prawde zadko sie zdarza
tak czy siak - film dzielo i klasyka

podzielam i jak dotad jest to najlepszy polski film :) Czytalem, ze podobne zdanie ma niejaki Francis Ford Coppola umieszczajac go w swojej prywatnej liscie 10-ciu topowych filmow wszechczasow.

El_Draque

SERCE ROSNIE KIEDY CZYTAM FORUM, NIE ZGINĄŁ DUCH W NARODZIE OBY TAK DALEJ.

ocenił(a) film na 10

nie wiem czy najlepszy, wszystkich polskich filmów jeszcze nie widziałem ;) ale z pewnościa światowa klasa. aż dziw ze nie jest filmem kultowym w szerszym kregu. pozdrwiam

onw

Alfonsie van Wordenie: nie jest tak źle z polskim filmem, jak by Ci się wydawać mogło. Mamy rodzimych filmików więcej równie udanych, oj więcej :) pozdro dla fanów Hasa.

mateusz hrabia głowacki

ocenił(a) film na 10

Z n a k o m i t y. Dla mnie numer jeden jeśli chodzi o eksportowość.
Ale NAJlepszy? No ja chyba wolę kilka innych... m.in. "Pożegnania" tegoż autora.
Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones