PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=902}
8,0 32 509
ocen
8,0 10 1 32509
8,7 31
ocen krytyków
Rękopis znaleziony w Saragossie
powrót do forum filmu Rękopis znaleziony w Saragossie

Jacka Braciaka? Ja odniosłem wrażenie, że aktor grający Alfonsa to Jacek Braciak (jakkolwiek niemożliwe mogłoby się to wydawać), kilkadziesiąt lat wcześniej. Głos, twarz, ogólnie rzecz biorąc - podobieństwo niesamowite.

Tylko kto do kogo ;) (kwestia klasy aktorskiej? hmmm) obaj są świetni jako aktorzy.

ocenił(a) film na 10
Weiser_Dawidek

a tam Barciak wielka mi klasa aktorska.. dobra rola w Edim bagatela 8-9 lat temu teraz udanie gra ciote Przemka w tępym serialu i nagle się go do Cybulskiego porównuje.. dałbym na wstrzymanie jednak.. mi Zbysiu w ogóle Barciaka nie przypomina..

ocenił(a) film na 10
kubem4

Braciak nie jest aż taki zły, widziałem go w teatrze na "Transferze" i zagrał bardzo przyzwoicie, dlatego też nie uważam go za jakiegoś słabego :) Poza tym "ciotę Przemka" też trzeba umieć zagrać ;) inaczej homoseksualistów gra Carbonnaro, a inaczej Sean Penn i Diego Luna.

Nie chciałem też popełnić profanacji i nietrafnego porównania. Głównie ze względu na wygląd założyłem temat.

ocenił(a) film na 10
Weiser_Dawidek

ja broń boże nie uważam Barciaka za słabego aktora, wręcz twierdze że na tle polskiej padaki i padliny typu Zakościelny czy Małaszyński Jacek Barciak bardzo się wyróżnia ale nie porównywał bym go do Cybulskiego.. inne kino, inne czasy, inne role a i sami aktorzy mi sie podobni fizycznie nie wydają ale może Ty widzisz podobieństwa jeśli tak to przeciez ci nie zabronie ;)

ocenił(a) film na 10
Weiser_Dawidek

A kto to jest "Braciak"? Nie znam, chyba w II lidze gra :)

ocenił(a) film na 10
roxana33

PS.Nie jestem wielbicielką talentu Cybulskiego, ale jeśli chodzi o "Rękopis znaleziony w Saragossie", albo choćby "Popioł i diament" to trzeba się trochę zastanowić zanim postawi się obok jakiegoś tam Braciaka. Niech ten Braciak najpierw zagra w czymś, o czym będzie się dyskutować po 40 latach, jak o "Rękopisie ..."

ocenił(a) film na 10
Weiser_Dawidek

co najwyżej Braciak mógłby być podobny do Cybulskiego :)

ale nie, nie jest, nie ;)

a poza tym to jednak inna półka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones