PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=902}
8,0 32 509
ocen
8,0 10 1 32509
8,7 31
ocen krytyków
Rękopis znaleziony w Saragossie
powrót do forum filmu Rękopis znaleziony w Saragossie

Argumenty

ocenił(a) film na 2

Proszę mi uzasadnic,dlaczego ten film jest obrazem wybitnym.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Czy życzy pan sobie do tego ciepły ręcznik? Harfistę?

ocenił(a) film na 2
juzef665

Wystarczą same argumenty.

Berith7777

A niby dlaczego ktoś miałby marnowac swój cenny czas i cokolwiek Ci uzasadniać?

ocenił(a) film na 2
adali

Ponieważ to strona tematyczna o filmach,a w przeciwieństwie do takich ludzi jak Ty,inni lubią dyskutowac na temat filmów.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Uzasadnij lepiej dlaczego temu filmowi dales tak niska ocene 2.

ocenił(a) film na 2
kinomax123

Proszę zapoznac się z treścią załozonego tematu.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

No zapoznalem sie i jeszcze raz ponawiam pytanie,dlaczego dales" Rekopisowi"tak niska ocene?A co do wybitnosci tego obrazu mozesz sobie w necie poszukac jest wiele artykulow na temat tego filmu.

ocenił(a) film na 2
kinomax123

Jeśli się zapoznałeś z tematem to dlaczego wchodzisz na niego i podejmujesz inny?
A propos artykułów-jak zauważyłeś interesuje mnie zdanie "zwyłego widza",dlatego załozyłem ten temat.Moze ktos w końcu odpowie,chociaż przyczyniasz się do tego,że tracę powoli nadzieję.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Jezeli ty nie chcesz uzasadnic swojej oceny to nikt tobie nie bedzie uzasadnial wybitnosci tego filmu(moze sie ktos znajdzie?)Po drugie jezeli ktos daje filmowi ocene 2 to chyba nad takim filmem przechodzi do porzadku dziennego, bo byl nie warty komentarza, no ale pisac wolno.

ocenił(a) film na 2
kinomax123

Dlatego to ja nie chcę go komentowac,tylko zeby zrobili to ludzie którzy cenią ten obraz.

ocenił(a) film na 2
kinomax123

PS
Jeśli nie masz zamiaru podjąc tematu to nie zawracaj mi i sobie głowy.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Ten film jest wybitny, gdyż zamierzam go dziś obejrzeć czwarty raz w życiu.

ocenił(a) film na 2
marscorpio

Aha.
Dzieki za sumienny argument.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Ten film jest wybitny, bo nie ma żadnych minusów i niedociągnięć, bo zachwyca kostiumami, scenografią, zdjęciami Jahody, bo wystąpili w nim najlepsi polscy aktorzy, bo scenariusz jest mistrzowski, bo za kamerą stanął arcymistrz Has, bo w szarym PRL-u powstała cudowna wizualnie historia szkatułkowa, bo ma niepowtarzalny klimat, bo 50 lat po premierze w Polsce nie nakręcono niczego lepszego.
to argumenty natury subiektywnej, polecam zapoznanie się z opiniami ekspertów.

ocenił(a) film na 2
flower power

Ok.Mimo,ze z połową sie nie zgadzam to dziekuję,że w końcu ktoś uargumentował "dobro" filmu.
"Eksperci" hehehehe to dobre:)
Jacy eksperci?

użytkownik usunięty
Berith7777

Kino to są emocje, a nie żadne argumenty.

ocenił(a) film na 2

O widzisz i to jest najprawdziwszy argument.Taka odpowiedz w zupełnosci mi wystarcza.Całkowicie się z Tobą zgadzam.

ocenił(a) film na 3
Berith7777

Dokładanie!

Piękna wypowiedź. Prosta, acz prawdziwa :)

użytkownik usunięty
Berith7777

po prostu: genialna, wizjonerska reżyseria i kreatywny, nietuzinkowy scenariusz

użytkownik usunięty
Berith7777

dziwię się Twojej ocenie tego filmu , skoro cenisz Lawę i Monty Pythona

ocenił(a) film na 2

Czasami tak bywa.
Dziękuję za odpowiedż.

ocenił(a) film na 7
Berith7777

Wybitny? Według mnie nie ale wyjątkowy na pewno dzięki swojej....wyjątkowej historii :)
Świetni aktorzy, ciekawe perypetie bohaterów no i piękna muzyka.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Dziwne trochę ,uznałeś film za wybitny a dałeś mu ocenę 2 czyli ze jest bardzo złym filmem.

ocenił(a) film na 2
kalifkol

Uznałem film za wybitny?
To ciekawe.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

Twój pierwszy post.
To ciekawe.

ocenił(a) film na 2
kalifkol

Odpuść i nie marnuj swojego i mojego czasu.

ocenił(a) film na 10
Berith7777

A życzenie się spełniło :)

Berith7777

Tutaj panuje tylko jedna zasada, pamiętaj: Jeśli wyróżniasz się z tłumu i wystawiasz filmowi (który dla wszystkich jest wybitny) negatywną ocenę to zaraz będziesz linczowany. xD

ocenił(a) film na 2
sceptyk9

Jesli taki maja cel w życiu to ich sprawa,pozostaje mi tylko życzyć powodzenia:)

ocenił(a) film na 10
Berith7777

NIESTETY NIE DA SIĘ ODPOWIEDZIEĆ NA TO PYTANIE -- ale najpierw należałoby dorosnąć - opinie dzieci i wybiórczych kinomanów a opinie dorosłych, czy osób, które obejrzały wiele obrazów filmowych i mają możliwość poglądu na TEN FILM to różne światy. Póki co polecam filmy z masą wybuchów.

ocenił(a) film na 2
alualu

Urodziłeś się ignorantem,czy nabrałeś tych cech w trakcie życia?

ocenił(a) film na 10
Berith7777

To akurat - Nie powinno mieć dla ciebie większego znaczenia, wracając do filmu - nie martw się, z tobą jest wszystko w pożądku przecież wcale nie musi ci się podobać i tyle.

ocenił(a) film na 2
alualu

Nie ma to jak dawka "złotych myśli".
Pozdrawiam i powodzenia w życiu.

użytkownik usunięty
Berith7777

i co jeszcze, moze ciepły termoforek na solniczkę?

Tak, tak, weź sobie.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Dar niebios, hehehe.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Coś jeszcze?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Co w związku z tym?

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Hehehe, nie nadążasz, mam polew z ciebie.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

leż lamusie

Tera siedzę. Ale nie będę się kładł na twój rozkaz.

użytkownik usunięty
Mowiacy_do_reki

Leż lamusie

ocenił(a) film na 9
Berith7777

Cóż, odpowiedzią moze byc fakt, że oprocz tego, że opowiesc tak wielowątkowa, jest sprawnie opowiedziana, widz może sam zastanawiac się czy wydarzenia przedstawione interpretowac jak postac grana przez Holobuka(matematycznie racjonalnie) czyli spisek tych muzłumanow, czy tez metafizycznie jak ten drugi facet w zamku i demony itp to prawda a nie złudzenie.

Berith7777

A ten dalej uparty, a ten zawsze na nie. Ktoś wyżej napisał ci wyraźnie, jak krowie na rowie, że wystarczy poczytać opinie ekspertów; biegłych filmoznawców, którzy jak jeden mąż film doceniają i potrafią spojrzeć na niego pod kątem jakiego ty - przeciętny widz, zjadacz chleba - z ignorancji nie widzisz. Zmień wreszcie tę ocenę, bo wstyd dla całej rodziny przynosisz.

xobevil

I otwórz pan czasem umysł, bo do pustej głowy nawet Salomon nie naleje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones