PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=902}
8,0 32 478
ocen
8,0 10 1 32478
8,7 30
ocen krytyków
Rękopis znaleziony w Saragossie
powrót do forum filmu Rękopis znaleziony w Saragossie

Ale lipa

ocenił(a) film na 5

Strata czasu, jakoś się przemęczyłem i obejrzałem do końca ale nie polecam.

ocenił(a) film na 5
dudisso

Z perspektywy czasu myślę, że zbyt ostro oceniłem ten film. Miano "lipa" jest zarezerwowane dla dużo gorszych produkcji, a "Rękopis..." na nie nie zasługuje. (szkoda, że mi nie działa możliwość edycji swojego wcześniejszego posta).

ocenił(a) film na 9
dudisso

No tak...A Drogówka i Sherlock Holmes na 9...

Z ciekawości zapytam,ile masz lat ?

ocenił(a) film na 2
okers

A co ma piernik do wiatraka?Tak z ciekawości;)

ocenił(a) film na 5
okers

Po pierwsze nie bądź taki ciekawski;)

Po drugie: zrozum, ja naprawdę doceniam ten film za niezwykle rozbudowaną, zawiłą i nieprzewidywalną fabułę, ale jest to raczej zasługa autora książki niż scenariusza. Podoba mi się też znakomita gra aktorska, w szczególności Zbyszka Cybulskiego i Leona Niemczyka. Nie zmienia to jednak faktu, że (JAK DLA MNIE) film był zbyt długi i miejscami nudny. Oczywiście jest to moje osobiste odczucie. Każdy odbiera film inaczej i ma prawo do własnego zdania, nie sądzisz? Czy jednak według ciebie, każdy kto oceni ten film niżej niż ty zasługuje na krytykę?

dudisso

z pewnoscia nie, ale wstydzioch pozostaje, jako autorowi tematu "ale lipa" :)

ocenił(a) film na 3
El_Draque

Bez przesady :)

ocenił(a) film na 1
regan_5000

Popieram autora wątku.Moim zdaniem ten film to kompletne dno!

ocenił(a) film na 10
jolanta

koleżanka zapewne z pokolenia mającego smartfona w miejscu moozgu ... przyszłość świata ;)

ocenił(a) film na 1
StaryAndy

Mylisz się. Podejrzewam, że jestem starsza od Ciebie. Ale w tym miejscu rozmawiamy o filmach a nie o wieku.

ocenił(a) film na 10
jolanta

Twój wkład w dyskusję o "Pamiętniku ..." jest , że tak powiem, denny ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones